Експлуатація комп’ютерних систем та мереж

Жуков І. А.,
Дрововозов В. І.,
Масловський Б. Г.

Експлуатація комп’ютерних систем та мереж

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України

Навчальний посібник призначено для вивчення дисципліни «Експлуатація комп'ютерних систем та мереж» напряму «Комп’ютерна інженерія». Посібник підготовлено для роботи за кредитно-модульною системою.
Посібник складається з двох модулів, зміст яких тісно пов'язаний один з одним. Розглянуто основні поняття експлуатаційного обслуговування комп’ютерних систем та мереж, методи їх діагностування, методи адміністрування користувачів з використанням локальних і глобальних груп, підвищення експлуатаційної надійності комп’ютерних систем, технічні засоби експлуатаційного обслуговування і сучасні напрями розвитку технології експлуатаційного обслуговування. Наведено контрольні запитання, лабораторні роботи з прикладами виконання завдань.
 Для студентів вищих технічних навчальних закладів.

Специфікація

  • ISBN: 978-966-598-385-9
  • Тип: Навчальний посібник
  • Обсяг: 368 сторінок
  • Рік видання: 2007
  • Обкладинка: тверда

Стислий зміст

Вступ
Модуль 1. Системи контролю функціонування комп’ютерних систем та мереж. Кодування інформації при передаванні її в каналах, де діє шум. Файлові системи й відновлення даних. Діагностування технічних засобів комп’ютерних систем і мереж. 
Модуль 2. Процеси експлуатаційного обслуговування комп’ютерних систем та мереж. Адміністрування користувачів з використанням локальних і глобальних груп. Організація технічного обслуговування комп’ютерних систем та мереж. Організація високопродуктивних обчислювальних структур у комп’ютерних системах критичного застосування. Інструменти, прилади та засоби технічного обслуговування комп’ютерних систем та мереж. Охорона праці при експлуатації комп’ютерних систем та мереж.
Лабораторні роботи. Домашнє завдання. Додатки 
Список літератури

Поділитися