Моделювання багаторозрядних комп’ютерних систем

Гамаюн В. П.

Моделювання багаторозрядних комп’ютерних систем

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України

Навчальний посібник призначено для вивчення дисциплін спеціальності «Комп’ютерні системи та мережі». Може бути корисним для студентів і фахівців у галузі інформатики, захисту інформації, високопродуктивних засобів та високоточних обчислень, інформаційних технологій.
Посібник підготовлено для роботи за кредитно-модульною системою. Одномодульна побудова матеріалу складається з чотирьох розділів, зміст яких пов’язаний між собою. Контрольні запитання та вправи допоможуть студентам у підготовці до рейтингового контролю.
Для студентів вищих навчальних закладів.

• ISBN: 978-966-598-364-4
  • Обсяг: 112 сторінок
  • Рік видання: 2007

Список скорочень. Вступ
Розділ 1. Конструктивні моделі систем числення.
Контрольні запитання.
Розділ 2. Алгоритми розрядно-логарифмічної арифметики.
Контрольні запитання.
Розділ 3. Моделі багаторозрядної обробки та моделювання комп’ютерних систем з розрядно-логарифмічною арифметикою.
Контрольні запитання.
Розділ 4. Застосування багаторозрядної обробки з розрядно-логарифмічним представленням даних.
Контрольні запитання. Вправи та задачі
Список літератури