25 жовтня 2017 року відбулося засідання Вченої Ради НАУ. Головним питання порядку денного була доповідь керівника редакційно-видавничого відділу університету Олени Радзивілл про діяльність та перспективи розвитку відділу. Треба зазначити, що видавництво НАУ посідає третє місце в Україні серед університетських видавництв, і там працюють досвідчені та висококласні фахівці. Але проблема полягає у тому, що нині видавництво користується застарілим обладнанням. Тож необхідно зробити ретельну оцінку технічного стану та запропонувати шляхи розвитку видавництва саме у цьому напрямку. Олена Радзивілл також зазначила, що у НАУ нині ведеться ретельна перевірка наукових праць на дотримання стандартів академічної чесності.

Вчена рада одноголосно вирішила вважати діяльність редакційно-видавничого відділу задовільною та винесла рішення розробити перспективний план розвитку відділу на 2018-1-2022 роки (термін виконання – до 15 грудня 2017 року). Також на часі організація рекламно-інформаційної роботи щодо залучення зовнішніх замовлень на виготовлення видавничої продукції для досягнення беззбиткової роботи редакційно-видавничого відділу та оновлення матеріально-технічної бази видавництва.