Щороку в останню суботу весни в Україні традиційно відзначають День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження. Цього року напередодні свята, 25 травня, працівників редакційно-видавничому відділі НАУ, який нещодавно святкував 50-річчя від дня заснування, прийшов привітати з професійним святом проректор з навчально-виховної роботи Ярослав Вікторович Козачок.

Він зазначив, що колектив редакційно-видавничого відділу якісно й вчасно виконує всі завдання, поставлені керівництвом університету, безперебійно забезпечуючи навчальною літературою та бланковою продукцією студентів НАУ та структурні підрозділи університету.

За сумлінну працю й особливі заслуги перед вишем ряд працівників відділу було нагороджено відзнаками університету:

1. Нагрудним знаком «За сумлінну працю»

Мішкур Валентину Василівну, оператора ЕОМ сектора макетування та верстки;

2. Нагрудним знаком «Ветеран Національного авіаційного університету»

Ізмайлову Валентину Іванівну, машиніста різальних машин 5 розряду;

3. Грамотою Національного авіаційного університету

Ахроменко Наталію Сергіївну, інженера-програміста ЕОМ сектора макетування та верстки; Боднар Жанну Володимирівну, палітурника друкарні; Радченко Лідію Андріївну, провідного менеджера інформаційно-бібліографічного сектора;

4. Оголошено подяку Михайленко Наталії Тимофіївні, макетувальнику друкарні.