Рудник В. І.

Судова медицина

Навчальний посібник

Навчальний посібник розроблений згідно з навчальною програмою з курсу «Судова медицина». У посібнику викладені основні положення щодо поняття, предмету, методів і завдань судової медицини, правові, процесуально-правові та організаційні основи судово-медичної експертизи, травматології, токсикології, танатології, проведення експертизи живих осіб, трупів, речових доказів біологічного похо-дження. У додатках міститься широкий нормативно-правовий матеріал.
Посібник призначений для викладачів, аспірантів, студентів юридичних факультетів, ВНЗ, практичних працівників правоохоронних органів, усіх правознавців, зацікавлених у знаннях із судової медицини та експертизи.

ISBN 978–966–598–408–5

Рік видання — 2007
Формат — 60´84/16
Обсяг — 232 сторінки
Обкладинка м’яка

Вступ
Розділ 1. Поняття, предмет, завдання та історичні етапи розвитку судової медицини.
Розділ 2. Правові, процесуальні та організаційні основи судово-медичної експертизи в Україні.
Розділ 3. Судово-медична травматологія.
Розділ 4. Експертиза при дії високої та низької температури, баротравми, електротравми.
Розділ 5. Токсикологія. Судово-медична експертиза отруєнь.
Розділ 6. Судово-медична експертиза живих осіб, статевих станів та злочинів.
Розділ 7. Судово-медична танатологія.
Розділ 8. Судово-медична експертиза речових доказів.
Додатки
Список літератури