Ніколенко А. Г.

Translating Medicine

Навчальний посібник

Посібник «Translating Medicine» належить до галузі перекладознавства і є першою спробою вивчення медичної літератури в аспекті перекладу на трьох мовах (англійській, українській та російській) в Україні.
Автор дотримується тематичного принципу організації лексичного матеріалу і пропонує вдосконалити методи перекладу, використовуючи тексти медичного напрямку.
Мета посібника — сприяти розвитку вмінь аналізувати різноманітні елементи тексту та правильно перекладати медичну літературу, працюючи з англійською, українською та/або російською мовами.
Посібник призначений для студентів інститутів та факультетів іноземних мов, студентів медичних училищ, інститутів та університетів, для викладачів, наукових працівників, перекладачів, а також усіх, хто самостійно працює над перекладами медичної літератури.

ISBN - 966–598–339–3

Рекомендовано
Міністерством освіти
і науки України

Рік видання — 2006
Формат — 60´84/16
Обсяг — 616 сторінок
Обкладинка м’яка
Англійською, українською,
російською мовами

Introduction
 Unit 1. Structural Organization of the Body. 1.1. Structural organization of the body. 1.2. Organs and Systems. Unit 2. Digestive System. Unit 3. Urinary System. Unit 4. Female Reproductive System. Unit 5. Male Reproductive System. Unit 6. The Nervous System. Unit 7. Blood Vessels and the Heart. 7.1. Blood Vessels and the Circulation of Blood. 7.2. Anatomy of the Heart. Unit 8. Respiratory System. Unit 9. Blood and Lymphatic Systems. 9.1. Blood System. 9.2. Lymphatic System. Unit 10. Musculoskeletal System. 10.1. Bones. 10.2. Muscles. Unit 11. Skin. Unit 12. Sense Organs. 12.1. The Eye. 12.2. The Ear. Unit 13. The Endocrine System. Unit 14. Pharmacology and Laboratory Investigations.