Фізика. Механіка молекулярна фізика й термодинаміка

Мєняйлов С. М.
Поліщук А. П.

Фізика. Механіка молекулярна фізика й термодинаміка

Пропонований посібник є одним з найперших видань нового типу, підготовка яких стала необхідною у зв’язку з приєднанням України до Болонського процесу та переходом до кредитно-модульної системи навчання. Він відкриває започатковану та апробовану на кафедрі загальної фізики НАУ серію «Модульне навчання. Фізика», що складається із семи модулів.

У модулі 1 «Механіка» систематизовано програмний матеріал 3 основ класичної механіки та спеціальної теорії відносності. Навчальні елементи цього модуля містять теоретичне ядро, задачі для аудиторної та індивідуальної роботи, а також лабораторний практикум. Питання для самоперевірки й ключові слова допоможуть студентові в підготовці до рейтингового контролю.

У модулі 2 «Молекулярна фізика й термодинаміка» систематизовано подано програмний матеріал з основних положень і законів молекулярно-кінетичної теорії та термодинаміки. Навчальні елементи цього модуля містять теоретичне ядро, задачі для аудиторної та індивідуальної роботи, а також лабораторний практикум. Питання для самоперевірки й ключові слова допоможуть студентові в підготовці до рейтингового контролю.

Для студентів усіх спеціальностей та всіх форм навчання вищих технічних навчальних закладів.

• ISBN: 978-966-598-844-1
  • Рік видання: 2017

Вступ.

Модуль 1. Механіка.

Навчальний елемент 0

Стислі математичні відомості.

Навчальний елемент 1

Кінематика.

Навчальний елемент 2

Динаміка.

Навчальний елемент 3

Закони збреження.

Навчальний елемент 4

Основи спеціальної теорії відносності.

Навчальний елемент 5

Лабораторні роботи.

Навчальний елемент 6

Індивідуальні домашні завдання

Модуль 2. Молекулярна фізика й термодинаміка.

Навчальний елемент 7

Молекулярно-кінетична теорія.