Історія української авіації в особах

Бем Н. В.
та інші

Історія української авіації в особах

Подано історичні нариси про видатних конструкторів, пілотів, учених, інженерів, ентузіастів-винахідників, льотчиків-космонавтів, організаторів авіаційної справи в Україні, які зробили вагомий внесок у становлення і розвиток вітчизняної цивільної авіації та аерокосмічної галузі з часу їх виникнення до початку ХХІ століття. Навчальний посібник "Історія української авіації в особах" є пілотним проектом у цій царині.
Посібник підготовлений на допомогу студентам для вивчення навчальної дисципліни "Історія науки і техніки" (спеціальність "Документознавство та інформаційна діяльність") та студентам авіаційних спеціальностей. Це видання стане у пригоді широкому загалу читачів, усім, хто ціаквиться історією авіації та історією НАУ.

• ISBN: 978-966-598-824-3
  • Рік видання: 2013