Каркасні будинки з тришарнірних залізобетонних рам

Першаков В. М.

Каркасні будинки з тришарнірних залізобетонних рам

pershakov@nau.edu.ua

У монографії приведений досвід використання ефективних тришарнірних залізобетонних рам прольотом 18 і 21м в сільськогосподарському будівництві України, Росії, Молдавії, Казахстану, а також зарубіжжя, дана оцінка ефективності їх використання.

Викладені особливості методів розрахунку, конструювання та експериментальне дослідження тришарнірних залізо-бетонних рам; методика по проектуванню економічних залізобетонних конструкцій; проектування багато прольотних і блокованих рамних каркасів; проектування конструкцій покриття, стін і фундаментів каркасних будівель; проектування рамних каркасів зальних приміщень сільських громадських будівель та будівель і споруд аеродромів сільгоспавіації.
Монографія розрахована на наукових та інженерно - технічних фахівців, співробітників науково-дослідних, проектних, будівельних організацій, а також аспірантів і студентів будівельних вищих навчальних закладів і факультетів.

• ISBN: 978-966-2071-01-6
  • Тип: Монографія
  • Обсяг: 301 сторінка
  • Рік видання: 2016

Вступ.
1. Узагальнення досвіду використання тришарнірних залізобетонних рам для каркасів будинків.
2. Розрахунок, конструювання та дослідження тришарнірних залізобетонних рам.
3. Експериментальне дослідження тришарнірних залізобетонних рам.
4. Методика по проектуванню економічних залізобетонних конструкцій.
5. Проектування багатопрольотних та блокованих рамних каркасів.
6. Проектування конструкцій покриття, стін і фундаментів каркасних будівель.
7. Проектування рамних каркасів зальних приміщень сільських громадських будівель.
8. Проектування рамних каркасів будівель та споруд аеродромів сільгоспавіації.
Висновки.
Список літератури.