Математика для економістів. Частина 2.

І. О. Ластівка
Н. І. Затула
І. В. Шевченко
Т. А. Левковська
П. О. Чуб

Математика для економістів. Частина 2.

У пропонованому навчальному посібнику стисло й доступно в межах кредитно-модульної системи навчання викладено основні теоретичні положення дисципліни «Вища математика» як складової загального курсу «Математика для економістів». Матеріал поділено на два основні розділи: «Диференціальне числення функцій багатьох змінних, інтегральне числення функцій однієї змінної» і «Диференціальні рівняння, ряди, елементи фінансової математики», які супроводжуються значною кількістю прикладів і задач із розв’язками. У кінці розділів подано по два комплекти варіантів контрольних робіт, які повинен виконати студент для засвоєння навчального матеріалу. Наведено зразок розв'язання типового варіанта контрольної роботи.

Для студентів вищих навчальних закладів заочної та дистанційної форм навчання напрямів підготовки «Економічна кібернетика», «Міжнародна економіка», «Економіка підприємства», «Маркетинг», «Фінанси і кредит», «Облік і аудит», «Менеджмент».

• ISBN: 978-966-598-863-2
  • Рік видання: 2014

Вступ

Розділ І. Диференціальне числення функцій багатьох змінних. інтегральне числення функції однієї змінної