Основи теорії нелінійних та параметричних кіл

Вишнівський О. В.

Основи теорії нелінійних та параметричних кіл

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України

Викладено особливості нелінійних елементів, види апроксимації їх характеристик. Проаналізовано спектральний склад струму в нелінійному безінерційному елементі при гармонічнному впливі. Розглянуто безінерційні нелінійні перетворення. Особливу увагу приділено модульованим коливанням та їх детектуванню, а також гармонічним LC - та RC - генератором та аналізу стійкості кіл зі зворотним зв’язком. Описано кола зі змінними параметрами, у тому числі параметричні підсилювачі та генератори. Розглянуто методи розрахунку лінійних і параметричних кіл та наведено приклади і задачі для самостійного розвитку, запитання та завдання для самоперевірки.

Для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямами підготовки "Мікро- та наноелектроніка" та "Електронні пристрої та системи"

• ISBN: 978-966-598-725-3
  • Рік видання: 2011

Розділ 1. Нелінійні елемени та їх характеристики

Розділ 2. Спектральний склад струму в безінерційному нелінійному елементі при гармонічному впливі.

Розділ 3. Безінерційні нелінійні перетворення

Розділ 4. Модульовані коливання

Розділ 5. Детектування

Розділ 6. Генерування гармонічних коливань

Розділ 7. RC - генератори гармонічних коливань

Розділ 8. Стійкість кіл зі зворотнім зв’язком

Розділ 9. Кола зі змінними параметрами

Розділ 10. Параметричні підсилювачі та генератори

Розділ 11. Розрахунок нелінійних кіл.

Список рекомендованої літератури