Процеси та системи управління якістю в авіації

О. В. Радько
В. Б. Мельник

Процеси та системи управління якістю в авіації

Розглянуто теорію, методологію та практику управління якістю в авіації. Розкрито особливості сертифікації авіаційної техніки, авіаційних об'єктів та послуг. Приведено методичні підходи до проведення аудитів та інспекційних перевірок суб’єктів авіаційної діяльності. Презентовано стратегічні напрями інтеграції систем управління якістю з іншими системами управління в авіації.

Для студентів спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» освітньо-професійної програми «Якість, стандартизація та сертифікація» та може бути корисним студентам, науковцям, викладачам, аспірантам технічних та економічних спеціальностей авіаційного спрямування вищих навчальних закладів. Також багато цікавого та корисного у посібнику знайдуть для себе керівники, менеджери з якості та технічні фахівці підприємств, установ та організацій будь-яких розмірів та форм власності, які працюють в авіаційній галузі.

• ISBN: 978-966-932-143-5
  • Рік видання: 2020

Вступ

1. Діяльність міжнародних організацій авіаційної галузі щодо управління якістю в авіації